POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki Kadetek sezon 2017/2018

Pierwszy z grupy A i pierwszy z grupy B awans do finału bezpośrednio, drugi i trzeci z grupy A i B turniej dodatkowy o dwa miejsca w finale. Czwarty z grupy B i czwarty i piaty z grupy A turniej o miejsce 7-9. Przegrany z turnieju zajmują odpowiednio miejsce 5 i 6.

  • Ćwierćfinał MP kadetek 01-04 marca 2018
  • Półfinał MP kadetek 16-18 marca 2018
  • Finał MP kadetek b

 

  • Turniej dodatkowy 3-4 .02 .2018
  • Turniej finałowy 10-11.02.2018
  • Turniej o miejsca 7-9 10.02 .2018

Gospodarze turniejów finałowych będą wybrani w drodze konkursu ofert. Oferty należy kierować na email związku na trzy tygodnie przed planowanym terminem.

  1. UKS AS Łapy 
  2. KS BAS Białystok 
  3. SALOS Suwałki 
  4. UKS SPRINT Płociczno – Tartak 
  5. UKS Danex Siemiatycze 
  6. UKS Olimpik Mońki 
  7. UKS START Szepietowo 
  8. UKS Bojar Bialystok 
  9. SAS Sejny 

GRUPA A

  1. UKS AS Łapy 
  2. UKS SPRINT Płociczno – Tartak 
  3. UKS START Szepietowo 
  4. UKS Bojar Bialystok 
  5. SAS Sejny 

GRUPA B

  1. KS BAS Białystok 
  2. SALOS Suwałki 
  3. UKS Danex Siemiatycze 
  4. UKS Olimpik Mońki 

Grupa A

I 07.10.2017

  1. UKS START Szepietowo - UKS Bojar Bialystok
  2. UKS AS Łapy - SAS Sejny

II 21.10.2017

  1. UKS Bojar Bialystok - UKS AS Łapy (3:1 25:20/24:26/25:15/25:15)
  2. UKS SPRINT Płociczno – Tartak - UKS START Szepietowo (3:0 25:22/25:15/25:17)

III 28.10.2017

  1. UKS AS Łapy - UKS SPRINT Płociczno – Tartak (3:1 22:25/25:16/25:20/25:20)
  2. SAS Sejny - UKS Bojar Bialystok (1:3 25:20/22:25/23:25/20:25)

IV 02.12.2017

  1. UKS SPRINT Płociczno – Tartak - SAS Sejny
  2. UKS START Szepietowo - UKS AS Łapy

V 09.12.2017

  1. SAS Sejny - UKS START Szepietowo
  2. UKS Bojar Bialystok - UKS SPRINT Płociczno – Tartak

VI 16.12.2017

  1. UKS Bojar Bialystok - UKS START Szepietowo
  2. SAS Sejny - UKS AS Łapy

VII 06.01.2018

  1. UKS AS Łapy - UKS Bojar Bialystok
  2. UKS START Szepietowo - UKS SPRINT Płociczno – Tartak

VIII 13.01.2018

  1. UKS SPRINT Płociczno – Tartak - UKS AS Łapy
  2. UKS Bojar Bialystok - SAS Sejny

IX 20.01.2018

  1. SAS Sejny - UKS SPRINT Płociczno – Tartak
  2. UKS AS Łapy - UKS START Szepietowo

X 27.01.2018

  1. UKS START Szepietowo - SAS Sejny
  2. UKS SPRINT Płociczno – Tartak - UKS Bojar Bialystok

Tabela Rozgrywki Kadetek sezon 2017/2018

Grupa A

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1UKS Bojar Bialystok66:23.00194:1661.172
2UKS SPRINT Płociczno – Tartak34:31.33156:1511.032
3UKS AS Łapy34:41.00173:1800.962
4SAS Sejny01:30.3390:950.951
5UKS START Szepietowo00:30.0054:750.721

Grupa B

I 21.10.2017

  1. UKS Danex Siemiatycze - KS BAS Białystok (1:3 25:15/19:25/19:25/24:26)
  2. UKS Olimpik Mońki - SALOS Suwałki (3:0 25:9/25:17/25:19)

II 25.11.2017

  1. UKS Olimpik Mońki - KS BAS Białystok
  2. SALOS Suwałki - UKS Danex Siemiatycze

III 02.12.2017

  1. KS BAS Białystok - SALOS Suwałki
  2. UKS Danex Siemiatycze - UKS Olimpik Mońki

IV 09.12.2017

  1. KS BAS Białystok - UKS Danex Siemiatycze
  2. SALOS Suwałki - UKS Olimpik Mońki

V 13.01.2018

  1. SALOS Suwałki - KS BAS Białystok
  2. UKS Olimpik Mońki - UKS Danex Siemiatycze

VI 20.01.2018

  1. KS BAS Białystok - UKS Olimpik Mońki
  2. UKS Danex Siemiatycze - SALOS Suwałki

Tabela Rozgrywki Kadetek sezon 2017/2018

Grupa B

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1UKS Olimpik Mońki33:03.0075:451.671
2KS BAS Białystok33:13.0091:871.051
3UKS Danex Siemiatycze01:30.3387:910.961
4SALOS Suwałki00:30.0045:750.601

Turniej dodatkowy