POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki Kadetek sezon 2018/2019

  • Ćwierćfinał MP kadetek 7-10.03.2019
  • Półfinał MP kadetek 29-31.03.2019
  1. AS Łapy 
  2. KS BAS Białystok 
  3. UKS SPRINT Płociczno – Tartak 
  4. UKS Olimpik Mońki 
  5. UKS START Szepietowo 
  6. UKS Bojar Bialystok 
  7. Rekord Zambrów 
  8. UKS Mikolo Sokółka 

GRUPA A

  1. UKS SPRINT Płociczno – Tartak 
  2. UKS Olimpik Mońki 
  3. UKS START Szepietowo 
  4. UKS Mikolo Sokółka 

GRUPA B

  1. AS Łapy 
  2. KS BAS Białystok 
  3. UKS Bojar Bialystok 
  4. Rekord Zambrów 

Grupa A

I runda 20.10.2018

  1. UKS Olimpik Mońki - UKS Mikolo Sokółka (3:0 25:9/25:12/25:7)
  2. UKS SPRINT Płociczno – Tartak - UKS START Szepietowo (3:1 18:25/25:11/25:22/25:15)

I runda 27.10.2018

  1. UKS Mikolo Sokółka - UKS START Szepietowo (0:3 13:25/21:25/19:25)
  2. UKS Olimpik Mońki - UKS SPRINT Płociczno – Tartak (1:3 16:25/25:9/24:26/13:25)

I runda 17.11.2018

  1. UKS SPRINT Płociczno – Tartak - UKS Mikolo Sokółka (3:0 25:17/25:8/25:11)
  2. UKS START Szepietowo - UKS Olimpik Mońki (1:3 19:25/22:25/26:24/26:28)

II runda 01.12.2018

  1. UKS Mikolo Sokółka - UKS Olimpik Mońki (0:3 23:25/19:25/9:25)
  2. UKS START Szepietowo - UKS SPRINT Płociczno – Tartak (3:0 25:21/25:22/25:23)

II runda 08.12.2018

  1. UKS START Szepietowo - UKS Mikolo Sokółka (3:1 25:16/25:16/24:26/25:10)
  2. UKS SPRINT Płociczno – Tartak - UKS Olimpik Mońki (3:2 25:21/18:25/14:25/25:20/15:10)

II runda 15.12.2018

  1. UKS Mikolo Sokółka - UKS SPRINT Płociczno – Tartak
  2. UKS Olimpik Mońki - UKS START Szepietowo

Tabela Rozgrywki Kadetek sezon 2018/2019

Grupa A

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1UKS SPRINT Płociczno – Tartak1112:71.71416:3631.155
2UKS Olimpik Mońki1012:71.71431:3541.225
3UKS START Szepietowo911:71.57415:3821.095
4UKS Mikolo Sokółka01:150.07236:3990.595

Grupa B

I runda 20.10.2018

  1. Rekord Zambrów - KS BAS Białystok (0:3 18:25/9:25/12:25)
  2. UKS Bojar Bialystok - AS Łapy (0:3 18:25/12:25/22:25)

I runda 27.10.2018

  1. Rekord Zambrów - AS Łapy (0:3 21:25/16:25/17:25)
  2. KS BAS Białystok - UKS Bojar Bialystok (3:0 25:16/25:13/25:23)

I runda 17.11.2018

  1. UKS Bojar Bialystok - Rekord Zambrów (2:3 25:22/25:22/16:25/23:25/15:17)
  2. AS Łapy - KS BAS Białystok (0:3 16:25/9:25/13:25)

II runda 01.12.2018

  1. Rekord Zambrów - KS BAS Białystok (0:3 28:30/20:25/13:25)
  2. AS Łapy - UKS Bojar Bialystok (3:0 25:8/25:13/25:12)

II runda 08.12.2018

  1. AS Łapy - Rekord Zambrów (2:3 25:21/12:25/20:25/25:23/10:15)
  2. UKS Bojar Bialystok - KS BAS Białystok (0:3 16:25/11:25/16:25)

II runda 15.12.2018

  1. Rekord Zambrów - UKS Bojar Bialystok
  2. KS BAS Białystok - AS Łapy

Tabela Rozgrywki Kadetek sezon 2018/2019

Grupa B

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1KS BAS Białystok1515:015.00380:2331.635
2AS Łapy1011:61.83355:3231.105
3Rekord Zambrów46:130.46374:4260.885
4UKS Bojar Bialystok12:150.13284:4110.695

Turniej dodatkowy

Turniej dodatkowy 12-13.01.2019 zespoły z miejsca drugiego i trzeciego zagrają o dwa miejsca w finale A gospodarzem drugie miejsce grupy A

Finał A

16-17.02.2019

Finał B

16-17.02.2019