POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki młodziczek sezon 2017/2018

29.10.2017 pierwsze mecze rewanż 14.01.2018

  • Grupa A UKS Mikolo Sokółka - UKS Sprint Płociczno -Tartak
  • Grupa B KS BAS I Białystok - KS BAS II Białystok
  • Grupa C UKS Olimpik I Mońki - UKS Olimpik II Mońki
  • Grupa D MOSiR Bielsk Podlaski - Rekord Zambrów  
  1. UKS SPRINT Płociczno –Tartak 
  2. KS BAS I Białystok (B.Borek)
  3. KS BAS II Białystok (M.Ambrożewski)
  4. Rekord Zambrów 
  5. MOSiR Bielsk Podlaski 
  6. UKS OLIMPIK I Mońki  (D.Jaworowski)
  7. UKS OLIMPIK II Mońki (K.Gawędzka)
  8. UKS MIKOLO Sokółka 

I kolejka 29.10.2017

  1. UKS MIKOLO Sokółka - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (1:2 22:25/25:16/12:15)
  2. UKS OLIMPIK I Mońki - UKS OLIMPIK II Mońki (1:2 16:25/25:21/12:15)
  3. KS BAS I Białystok - KS BAS II Białystok (2:0 25:7/25:19)
  4. Rekord Zambrów - MOSiR Bielsk Podlaski (2:1 25:15/23:25/15:10)

I Turniej 26.11.2017

gospodarz UKS Sprint Płocicznie- Tartak

  1. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 11:25/12:25)
  2. UKS MIKOLO Sokółka - Rekord Zambrów (0:2 15:25/13:25)
  3. UKS MIKOLO Sokółka - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 14:25/21:25)
  4. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - Rekord Zambrów (0:2 18:25/9:25)

II Turniej 26.11.2017

gospodarz UKS Olimpik II Mońki

  1. KS BAS II Białystok - UKS OLIMPIK II Mońki (1:2 27:29/25:23/16:18)
  2. KS BAS I Białystok - UKS OLIMPIK I Mońki (2:1 18:25/25:13/15:5)
  3. UKS OLIMPIK I Mońki - KS BAS II Białystok (2:0 25:23/25:23)
  4. KS BAS I Białystok - UKS OLIMPIK II Mońki (2:0 25:17/25:12)

III Turniej 17.12.2017

gospodarzem Rekord Zambrów

  1. KS BAS II Białystok - Rekord Zambrów (2:1 17:25/25:20/15:5)
  2. MOSiR Bielsk Podlaski - KS BAS I Białystok (0:2 13:25/10:25)
  3. KS BAS II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 14:25/18:25)
  4. Rekord Zambrów - KS BAS I Białystok (0:2 20:25/17:25)

IV turniej 17.12.2017

gospodarzem UKS Mikolo Sokółka

  1. UKS MIKOLO Sokółka - UKS OLIMPIK I Mońki (0:2 9:25/11:25)
  2. UKS OLIMPIK II Mońki - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:7/25:7)
  3. UKS OLIMPIK I Mońki - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:11/25:2)
  4. UKS MIKOLO Sokółka - UKS OLIMPIK II Mońki (0:2 8:25/16:25)

V turniej 14.01.2018

gospodarzem UKS Olimpik I Mońki

  1. UKS OLIMPIK I Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski (2:0 25:7/25:11)
  2. UKS OLIMPIK II Mońki - Rekord Zambrów (2:0 25:21/25:19)
  3. UKS OLIMPIK I Mońki - Rekord Zambrów (0:2 15:25/21:25)
  4. UKS OLIMPIK II Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski (2:0 25:16/25:13)

VI turniej 14.01.2018

gospodarzem KS BAS I Białystok

  1. KS BAS I Białystok - UKS MIKOLO Sokółka (2:0 25:12/25:11)
  2. KS BAS II Białystok - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:16/25:10)
  3. KS BAS I Białystok - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:13/25:8)
  4. KS BAS II Białystok - UKS MIKOLO Sokółka (2:0 25:18/25:10)

Runda rewanżowa 18.02.2018

mecze pojedyncze

  1. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - UKS MIKOLO Sokółka (1:2 25:22/23:25/12:15)
  2. UKS OLIMPIK I Mońki - UKS OLIMPIK II Mońki (0:2 14:25/17:25)
  3. KS BAS II Białystok - KS BAS I Białystok (1:2 13:25/25:21/7:15)
  4. MOSiR Bielsk Podlaski - Rekord Zambrów (0:2 17:25/21:25)

Turniej VII 24.02.2018

gospodarz MOSiR Bielsk Podlaski

  1. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:14/25:9)
  2. UKS MIKOLO Sokółka - Rekord Zambrów (0:2 8:25/17:25)
  3. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - Rekord Zambrów (0:2 18:25/13:25)
  4. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS MIKOLO Sokółka (2:0 25:13/25:5)

Turniej VIII 24.02.2018

gospodarz turniej KS BAS II Białystok

  1. UKS OLIMPIK I Mońki - KS BAS II Białystok (0:2 21:25/26:28)
  2. KS BAS I Białystok - UKS OLIMPIK II Mońki (2:0 25:11/25:8)
  3. UKS OLIMPIK I Mońki - KS BAS I Białystok (0:2 20:25/22:25)
  4. KS BAS II Białystok - UKS OLIMPIK II Mońki (2:0 25:9/25:9)

Turniej IX 04.03.2018

gospodarz KS BAS I Białystok

  1. KS BAS I Białystok - Rekord Zambrów (2:1 25:17/22:25/15:10)
  2. KS BAS II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski (2:0 25:13/25:16)
  3. KS BAS I Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski (2:0 25:23/25:18)
  4. KS BAS II Białystok - Rekord Zambrów (0:2 20:25/11:25)

Turniej X 04.03.2018

gospodarz OLIMPIK II Mońki

  1. UKS OLIMPIK II Mońki - UKS MIKOLO Sokółka (2:0 25:10/25:10)
  2. UKS OLIMPIK I Mońki - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:10/25:6)
  3. UKS OLIMPIK I Mońki - UKS MIKOLO Sokółka (2:0 25:11/25:7)
  4. UKS OLIMPIK II Mońki - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:15/25:5)

Turniej XI 24.03.2018

gospodarzem Rekord Zambrów

  1. UKS OLIMPIK II Mońki - Rekord Zambrów (2:1 26:24/20:25/15:13)
  2. UKS OLIMPIK I Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski (2:0 25:14/25:17)
  3. UKS OLIMPIK II Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski (2:0 25:22/25:18)
  4. UKS OLIMPIK I Mońki - Rekord Zambrów (2:1 17:25/25:16/15:6)

Turniej XII 24.03.2018

gospodarzem UKS Sprint Płociczno Tartak

  1. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - KS BAS II Białystok (0:2 11:25/15:25)
  2. UKS MIKOLO Sokółka - KS BAS I Białystok (0:2 8:25/16:25)
  3. UKS MIKOLO Sokółka - KS BAS II Białystok (0:2 15:25/10:25)
  4. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - KS BAS I Białystok (0:2 14:25/7:25)

Tabela Rozgrywki młodziczek sezon 2017/2018

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1KS BAS I Białystok2828:39.33731:4461.6414
2UKS OLIMPIK II Mońki2522:92.44658:5511.1914
3Rekord Zambrów2220:131.54701:6031.1614
4UKS OLIMPIK I Mońki2218:131.38659:5311.2414
5KS BAS II Białystok2218:131.38658:5801.1314
6MOSiR Bielsk Podlaski1911:180.61549:5940.9214
7UKS MIKOLO Sokółka153:270.11409:7160.5714
8UKS SPRINT Płociczno –Tartak153:270.11377:7210.5214