POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Wielki Finał 2024: ważna informacja dot. odprawy technicznej

2024-06-06

W dniach 28-30 czerwca 2024 roku odbędzie się 30. edycja Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Trzydniowy turniej zostanie rozegrany w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Organizatorzy przygotowali krótki komunikat w kwestii odprawy technicznej zespołów.

Pragniemy zapewnić, że aktualnie trwają pracę nad ustalaniem pełnego harmonogramu turnieju, planu gier, który będzie realizowany w tym miesiącu podczas trzydniowych zmagań w Katowicach. Turniej zostanie rozegrany w zmienionej formie. Prawo gry w Wielkim Finale KINDER Joy of moving, w tym sezonie uzyskały bowiem zgodnie z obowiązującym regulaminem po trzy najlepsze zespoły z kategorii „singli”, „dwójek”, „trójek”, „czwórek” dziewcząt oraz chłopców z każdego województwa. To oznacza, że o medale mistrzostw Polski w minisiatkówce walczyć będą 384 drużyny oraz 1536 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

 W związku z tym, że pojawia się wiele zapytań dotyczących przyjazdu i odprawy technicznej drużyn, Organizatorzy pragną podkreślić, że odprawa techniczna dla wszystkich drużyn została zaplanowana na 27 czerwca 2024 roku (czwartek) w Katowicach. O dokładnej godzinie odprawy Organizatorzy poinformują w osobnym komunikacie. Obecność trenerów na odprawie technicznej jest obowiązkowa. Weryfikację dokumentacji zespołów, które będą uczestniczyć w 30. Wielkim Finale KINDER Joy of moving przeprowadzą Sędziowie Główni.

 Jednocześnie Organizatorzy już teraz zwracają się z serdeczną prośbą, aby na odprawę techniczną zgłosił się tylko i wyłącznie trener przypisany do danego zespołu. Wynika to z faktu, że w porównaniu do poprzednich lat proces weryfikacji musi przejść dwukrotnie większa liczba zespołów. Wszystkim bowiem zależy na bezpieczeństwie i komforcie uczestników podczas odprawy technicznej.

 Do tego Organizatorzy pragną wyjaśnić kwestię związaną z noclegami. W formularzu zgłoszeniowym do Wielkiego Finału zaznaczone jest, że nocleg można zarezerwować tylko i wyłącznie na 3 dni. Obowiązuje on od czwartku popołudnia 27 czerwca, do południa w niedzielę 30 czerwca.

 Pierwsze mecze 30. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving zostaną rozegrane 28 czerwca 2024 roku. 

 

Pełna treść komunikatu: https://minisiatkowka.pl/wielki-final-2024-wazna-informacja/