POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W KATEGORII CZWÓREK DZIEWCZĄT

2024-06-26

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W KATEGORII CZWÓREK DZIEWCZĄT

Dnia 12.06.2024 r. na boiskach do siatkówki plażowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego w kategorii czwórek dziewcząt.

Po eliminacjach do turnieju zakwalifikowanych zostało 16 zespołów. Zawody rozgrywane były systemem brazylijskim tzn. do dwóch przegranych meczy. Po 6-godzinnych zmaganiach Mistrzami Województwa Podlaskiego zostały zawodniczki SP9 Białystok. II miejsce zajęły dziewczęta z KS BAS Białystok, a III i IV miejsce SAS Sejny.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe puchary, medale i nagrody rzeczowe.  Zawody przebiegały w duchu sportowej rywalizacji, zgodnie z zasadami fair play.

Zadanie publiczne zostało współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego.