POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki juniorek z sezonie 2019/2020

  1. KS BAS Białystok 
  2. UKS Sprint Płociczno-Tartak 
  3. UKS Olimpik Mońki 
  4. SAS Sejny 
  5. UKS Start Szepietowo 
  6. Rekord Zambrów 
  7. AS Łapy 

GRUPA A

  1. KS BAS Białystok 
  2. UKS Olimpik Mońki 
  3. SAS Sejny 
  4. AS Łapy 

GRUPA B

  1. UKS Sprint Płociczno-Tartak 
  2. UKS Start Szepietowo 
  3. Rekord Zambrów 

Grupa A

I runda 13.10.2019

  1. UKS Olimpik Mońki - AS Łapy (3:1 25:20/25:23/15:25/25:14)

I runda 20.10.2019

  1. SAS Sejny - AS Łapy (3:0 25:17/25:23/25:13)
  2. UKS Olimpik Mońki - KS BAS Białystok (0:3 18:25/17:25/14:25)

I runda 27.10.2019

  1. UKS Olimpik Mońki - SAS Sejny (2:3 25:15/18:25/21:25/25:15/13:15)
  2. KS BAS Białystok - AS Łapy (3:0 25:14/25:15/25:21)

II runda 17.11.2019

  1. SAS Sejny - KS BAS Białystok (2:3 26:24/21:25/25:17/18:25/21:23)
  2. UKS Olimpik Mońki - AS Łapy (3:1 25:17/20:25/25:18/25:20)
  3. KS BAS Białystok - SAS Sejny (2:3 25:16/10:25/19:25/25:22/6:15)

II runda 24.11.2019

  1. AS Łapy - SAS Sejny (0:3 23:25/16:25/18:25)
  2. KS BAS Białystok - UKS Olimpik Mońki (3:1 22:25/25:17/25:19/25:19)

II runda 01.12.2019

  1. SAS Sejny - UKS Olimpik Mońki (3:1 25:10/17:25/25:17/25:23)
  2. AS Łapy - KS BAS Białystok (0:3 8:25/11:25/22:25)

Tabela Rozgrywki juniorek z sezonie 2019/2020

Grupa A

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1KS BAS Białystok1517:62.83521:4341.206
2SAS Sejny1417:82.13551:4861.136
3UKS Olimpik Mońki710:140.71491:5210.946
4AS Łapy02:180.11363:4850.756

Grupa B

I runda 13.10.2019

  1. UKS Start Szepietowo - Rekord Zambrów (0:3 21:25/21:25/16:25)

I runda 20.10.2019

  1. Rekord Zambrów - UKS Sprint Płociczno-Tartak (2:3 18:25/17:25/25:13/25:13/11:15)

I runda 27.10.2019

  1. UKS Sprint Płociczno-Tartak - UKS Start Szepietowo (3:0 25:18/25:18/25:21)

II runda 17.11.2019

  1. Rekord Zambrów - UKS Start Szepietowo (3:0 25:17/25:17/27:25)

II runda 24.11.2019

  1. UKS Sprint Płociczno-Tartak - Rekord Zambrów (3:2 23:25/15:25/25:18/25:17/15:12)

II runda 01.12.2019

  1. UKS Start Szepietowo - UKS Sprint Płociczno-Tartak (0:3 24:26/19:25/17:25)

Tabela Rozgrywki juniorek z sezonie 2019/2020

Grupa B

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1UKS Sprint Płociczno-Tartak1012:43.00345:3101.114
2Rekord Zambrów810:61.67345:3111.114
3UKS Start Szepietowo00:120.00234:3030.774

Turniej barażowy

  1. UKS Olimpik Mońki – Rekord Zambrów 3:0/25:20/25:9/25:14/
  2. UKS Olimpik Mońki – SAS Sejny 1:3/25:16/15:25/18:25/15:25/
  3. SAS Sejny – Rekord Zambrów 3:1/25:21/23:25/25:23/25:10/

Kolejność końcowa

I miejsce SAS Sejny 4pkt
II miejsce UKS Olimpik Mońki 3pkt

III miejsce Rekord Zambrów 2pkt

Awans do finału wojewódzkiego juniorek uzyskały zespoły SAS Sejny i UKS Olimpik Mońki

Zespół Rekord Zambrów zajmuje ostatecznie piąte miejsce w Mistrzostwach woj. polaskiego juniorek w sezonie 2019/2020

Turniej Finałowy

  1. UKS Sprint Płociczno-Tartak – KS BAS Białystok 0:3/6:25/23:25/16:25/
  2. UKS Olimpik Mońki – SAS Sejny 3:1/25:20/25:16/17:25/25:22/
  3. KS BAS Białystok – UKS Olimpik Mońki 3:0/25:20/25:20/25:9/
  4. SAS Sejny – UKS Sprint Płociczno-Tartak 3:0/25:20/25:18/25:22/
  5. KS BAS Białystok – SAS Sejny 3:1/25:23/21:25/25:18/25:21/
  6. UKS Olimpik Mońki – UKS Sprint Płociczno-Tartak 3:0/25:22/25:18/25:7/

 

I miejsce KS BAS Białystok - awans do ćwierćfinały MP
II miejsce UKS Olimpik Mońki - awans do ćwierćfinału MP

III miejsce SAS Sejn
IV miejsce UKS SPRINT Płociczno – Tartak
V miejsce Rekord Zambrów
VI miejsce UKS Start Szepietowo

  KS BAS Białystok UKS SPRINT Płociczno SAS Sejny UKS Olimpik Mońki SETY Punkty Małe punkty   Miejsce
KS BAS Białystok   3:0
(25:6)
(25:23)
(25:16)
3:1
(25:23)
(21:25)
(25:18)
(25:21)
3:0
(25:20)
(25:20)
(25:9)
6:1 6 246:181 1,35 I miejsce
UKS SPRINT Płociczno 0:3
(6:25)
(23:25)
(16:25)
  0:3
(20:25)
(18:25)
(22:25)
0:3
(22:25)
(18:25)
(7:25)
0:9 3 152:225 0,67 IV miejsce
SAS Sejny 1:3
(23:25)
(25:21)
(18:25)
(21:25)
3:0
(25:20)
(25:18)
(25:22)
  1:3
(20:25)
(16:25)
(25:17)
(22:25)
5:6 4 245:248 0,98 III miejsce
UKS Olimpik Mońki 0:3
(20:25)
(20:25)
(9:25)
3:0
(25:22)
(25:18)
(25:7)
3:1
(25:20)
(25:16)
(17:25)
(25:22)
  6:4 5 216:205 1,05 II miejsce