POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki Kadetek sezon 2019/2020

  1. AS Łapy 
  2. UKS SPRINT Płociczno – Tartak 
  3. MOSiR Bielsk Podlaski 
  4. Rekord Zambrów 
  5. Mikolo Sokółka 
  6. KS Puszcza Hajnówka 
  7. KS BAS I Białystok 
  8. KS BAS II Białystok 

GRUPA A

  1. UKS SPRINT Płociczno – Tartak 
  2. Rekord Zambrów 
  3. KS BAS II Białystok 

GRUPA B

  1. AS Łapy 
  2. KS Puszcza Hajnówka 
  3. KS BAS I Białystok 

Grupa A

I runda 26.10.2019

  1. Rekord Zambrów - UKS SPRINT Płociczno – Tartak (3:0 25:15/25:14/25:15)

I runda 09.11.2019

  1. KS BAS II Białystok - Rekord Zambrów (2:3 25:10/12:25/25:22/16:25/8:15)

I runda 16.11.2019

  1. UKS SPRINT Płociczno – Tartak - KS BAS II Białystok (0:3 15:25/24:26/13:25)

II runda 30.11.2019

  1. UKS SPRINT Płociczno – Tartak - Rekord Zambrów (0:3 21:25/15:25/22:25)

II runda 14.12.2019

  1. KS BAS II Białystok - Rekord Zambrów (3:2 25:22/20:25/26:24/28:30/15:10)

II runda 21.12.2019

  1. KS BAS II Białystok - UKS SPRINT Płociczno – Tartak (3:1 21:25/25:17/25:22/25:17)

Tabela Rozgrywki Kadetek sezon 2019/2020

Grupa A

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1Rekord Zambrów911:52.20358:3021.194
2KS BAS II Białystok911:61.83372:3411.094
3UKS SPRINT Płociczno – Tartak01:120.08235:3220.734

Grupa B

I runda 26.10.2019

  1. AS Łapy - KS Puszcza Hajnówka (3:1 25:19/25:10/15:25/25:19)

I runda 09.11.2019

  1. KS BAS I Białystok - AS Łapy (1:3 25:11/22:25/24:26/18:25)

I runda 16.11.2019

  1. KS BAS I Białystok - KS Puszcza Hajnówka (3:1 25:15/23:25/25:11/25:20)

II runda 30.11.2019

  1. KS Puszcza Hajnówka - AS Łapy (0:3 13:25/16:25/22:25)

II runda 14.12.2019

  1. AS Łapy - KS BAS I Białystok (3:0 25:20/25:14/25:11)

II runda 21.12.2019

  1. KS BAS I Białystok - KS Puszcza Hajnówka

Tabela Rozgrywki Kadetek sezon 2019/2020

Grupa B

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1AS Łapy1212:26.00327:2581.274
2KS BAS I Białystok34:70.57232:2331.003
3KS Puszcza Hajnówka02:90.22195:2630.743

Turniej barażowy

Turniej Barażowy o awans do finału

  1. KS BAS I Białystok – KS BAS II Białystok 2:3/26:28/28:26/11:25/25:21/11:15/
  2. KS BAS II Białystok – UKS Sprint Płociczno – Tartak 3:1/25:20/27:25/14:25/25:12/
  3. KS BAS I Białystok – KS Puszcza Hajnówka 3:1/25:19/25:21/22:25/25:9/
  4. KS BAS II Białystok – KS Puszcza Hajnówka 3:0/25:10/25:12/25:8/
  5. KS BAS I Białystok – UKS Sprint Płociczno Tartak 3:0/25:14/25:17/25:12/
  6. KS Puszcza Hajnówka – UKS Sprint Płociczno Tartak 2:3/25:16/21:25/22:25/25:21/15:17/

Kolejność turnieju barażowego

I miejsce KS BAS II Białystok 6 pkt awans do finału
II miejsce KS BAS I Białystok 5 pkt awans do finału

III miejsce UKS Sprint Płociczno Tartak 4 pkt
IV miejsce KS Puszcza Hajnówka 3 pkt

Do finału awansowały zespoły KS BAS I Białystok i KS BAS II Białystok.

UKS Sprint Płociczno- Tartak zajmuje piąte miejsce w mistrzostwach woj. podlaskiego kadetek w sezonie 2019/2020

KS Puszcza Hajnówka zajmuje szóste miejsce w mistrzostwach woj. podlaskiego kadetek w sezonie 2019/2020

Finał

  1. KS BAS II Białystok – Rekord Zambrów 3:0 /25:17/25:17/25:23/
  2. KS BAS I Białystok – UKS AS Łapy 3:2/25:14/19:25/25:22/14:25/15:11/
  3. KS BAS I Białystok – Rekord Zambrów 1:3/21:25/21:25/25:21/10:25/
  4. UKS AS Łapy – Rekord Zambrów 2:3/25:20/25:21/12:25/20:25/14:16/
  5. KS BAS II Białystok – KS BAS I Białystok 3:1/20:25/25:18/25:16/27:25/
  6. UKS AS Łapy – KS BAS II Białystok 1:3/21:25/19:25/25:23/21:25/

Kolejność Końcowa

  • I miejsce KS BAS II Białystok
  • II miejsce Rekord Zambrów
  • III miejsce KS BAS I Białystok
  • IV miejsce UKS AS łapy