POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki Młodzików sezon 2017/2018

  • Ćwierćfinał MP młodzików 13-15 kwiecień 2018r
  • Półfinał MP młodzików 28-29 kwiecień 2018 r
  • Finał MP młodzików 11-13 maja 2018 r 

29.10.2017 pierwszy mecz rewanż 14.01.2018 r zwycięski zespół z pierwszego meczu jest oznaczony numerem 1 przegrany nr 2 w danej parze .

Grupa A BAS I Białystok -BAS II Białystok

Grupa B SUKSS Suwałki I - SUKSSS Suwałki II

Grupa C UKS MIKOLO Sokółka -UKS Cetrum Augustów

Grupa D Rekord Zambrów - UKS Olimpik Mońki 

  1. BAS Białystok I (E. Zdanowicz)
  2. BAS Białystok II (J. Szeszko)
  3. SUKSS Suwałki I (M.Orzechowski)
  4. SUKSS Suwałki II (A Łabacz)
  5. UKS Mikolo Sokółka 
  6. Rekord Zambrów 
  7. UKS OLIMPIK Mońki 
  8. UKS Centrum Augustów 

I kolejka 29.10.2017

  1. SUKSS Suwałki I - SUKSS Suwałki II (2:0 25:12/25:11)
  2. UKS Mikolo Sokółka - UKS Centrum Augustów (2:0 25:10/25:9)
  3. BAS Białystok I - BAS Białystok II (0:2 14:25/11:25)
  4. Rekord Zambrów - UKS OLIMPIK Mońki (0:2 18:25/23:25)

Turniej I 12.11.2017

gospodarzem BAS II Białystok

  1. BAS Białystok II - Rekord Zambrów (2:0 25:15/25:17)
  2. UKS OLIMPIK Mońki - BAS Białystok I (2:0 25:21/25:21)
  3. BAS Białystok II - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:12/25:15)
  4. BAS Białystok I - Rekord Zambrów (2:0 25:20/25:22)

Turniej II 12.11.2017

gospodarzem SUKSS I Suwałki

  1. SUKSS Suwałki I - UKS Mikolo Sokółka (2:0 25:19/25:10)
  2. SUKSS Suwałki II - UKS Centrum Augustów (2:0 25:9/25:23)
  3. SUKSS Suwałki I - UKS Centrum Augustów (2:0 25:9/25:12)
  4. SUKSS Suwałki II - UKS Mikolo Sokółka (2:1 25:21/23:25/15:10)

Turniej III 26.11.2017

gospodarzem UKS Olimpik Mońki

  1. UKS OLIMPIK Mońki - UKS Centrum Augustów (2:0 25:17/25:16)
  2. Rekord Zambrów - UKS Mikolo Sokółka (0:2 18:25/14:25)
  3. UKS Mikolo Sokółka - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:15/25:18)
  4. Rekord Zambrów - UKS Centrum Augustów (0:2 27:29/21:25)

Turniej IV 26.11.2017

gospodarzem BAS II Białystok

  1. BAS Białystok II - SUKSS Suwałki I (0:2 19:25/16:25)
  2. BAS Białystok I - SUKSS Suwałki II (0:2 19:25/15:25)
  3. BAS Białystok II - SUKSS Suwałki II (2:0 25:12/25:16)
  4. BAS Białystok I - SUKSS Suwałki I (0:2 11:25/5:25)

Turniej V 17.12.2017

gospodarzem SUKSS II Suwałki

  1. SUKSS Suwałki II - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:6/25:16)
  2. SUKSS Suwałki I - Rekord Zambrów (2:0 25:4/25:10)
  3. SUKSS Suwałki II - Rekord Zambrów (0:2 17:25/20:25)
  4. SUKSS Suwałki I - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:7/25:11)

Turniej VI 17.12.2017

gospodarzem UKS Mikolo Sokółka

  1. BAS Białystok II - UKS Mikolo Sokółka (2:0 25:23/25:11)
  2. BAS Białystok I - UKS Centrum Augustów (0:2 17:25/21:25)
  3. BAS Białystok I - UKS Mikolo Sokółka (0:2 6:25/16:25)
  4. BAS Białystok II - UKS Centrum Augustów (2:0 25:13/25:12)

Runda rewanżowa 14.01.2018

mecze pojedyncze

  1. SUKSS Suwałki I - SUKSS Suwałki II (2:0 25:12/25:9)
  2. UKS Centrum Augustów - UKS Mikolo Sokółka (0:2 17:25/21:25)
  3. BAS Białystok II - BAS Białystok I (2:0 25:14/25:8)
  4. Rekord Zambrów - UKS OLIMPIK Mońki (1:2 25:19/21:25/10:15)

Turniej VII 18.02.2018

gospodarz Rekord Zambrów

  1. Rekord Zambrów - BAS Białystok I (0:2 14:25/19:25)
  2. BAS Białystok II - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:9/25:11)
  3. BAS Białystok II - Rekord Zambrów (2:0 25:12/25:5)
  4. BAS Białystok I - UKS OLIMPIK Mońki (0:2 18:25/18:25)

Turniej VIII 18.02.2018

gospodarz UKS Centrum Augustów

  1. SUKSS Suwałki I - UKS Centrum Augustów (2:0 25:7/25:7)
  2. SUKSS Suwałki II - UKS Mikolo Sokółka (0:2 18:25/21:25)
  3. SUKSS Suwałki II - UKS Centrum Augustów (2:0 25:20/25:22)
  4. UKS Mikolo Sokółka - SUKSS Suwałki I (0:2 14:25/17:25)

Turniej IX 04.03.2018

gospodarz UKS Mikolo Sokółka

  1. UKS Mikolo Sokółka - UKS OLIMPIK Mońki (2:1 25:18/20:25/15:10)
  2. Rekord Zambrów - UKS Centrum Augustów (0:2 13:25/24:26)
  3. UKS Centrum Augustów - UKS OLIMPIK Mońki (2:1 27:25/19:25/15:6)
  4. UKS Mikolo Sokółka - Rekord Zambrów (2:0 25:20/25:11)

Turniej X 04.03.2018

gospodarz SUKSS I Suwałki

  1. SUKSS Suwałki I - BAS Białystok II (2:0 25:23/25:15)
  2. BAS Białystok I - SUKSS Suwałki II (1:2 9:25/25:22/9:15)
  3. SUKSS Suwałki I - BAS Białystok I (2:0 25:3/25:6)
  4. SUKSS Suwałki II - BAS Białystok II (0:2 16:25/21:25)

Turniej XI 25.03.2018

gospodarzem Olimpik Mońki

  1. SUKSS Suwałki II - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:14/25:17)
  2. Rekord Zambrów - SUKSS Suwałki I (0:2 11:25/9:25)
  3. SUKSS Suwałki I - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:7/25:9)
  4. Rekord Zambrów - SUKSS Suwałki II (0:2 9:25/15:25)

Turniej XII 25.03.2018

gospodarzem BAS II Białystok

  1. UKS Mikolo Sokółka - BAS Białystok II (0:2 20:25/24:26)
  2. BAS Białystok I - UKS Centrum Augustów (0:2 11:25/16:25)
  3. UKS Centrum Augustów - BAS Białystok II (0:2 21:25/13:25)
  4. BAS Białystok I - UKS Mikolo Sokółka (0:2 15:25/21:25)

Tabela Rozgrywki Młodzików sezon 2017/2018

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1SUKSS Suwałki I2828:028.00700:3052.3014
2BAS Białystok II2624:46.00674:4451.5114
3UKS Mikolo Sokółka2319:111.73654:5671.1514
4SUKSS Suwałki II2216:141.14610:5841.0414
5UKS OLIMPIK Mońki1912:190.63535:6790.7914
6UKS Centrum Augustów1910:190.53524:6560.8014
7BAS Białystok I165:240.21450:6870.6614
8Rekord Zambrów153:260.12477:7010.6814