POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki Młodzików sezon 2019/2020

  1. MUKS Piętnastka Białystok 
  2. BAS Białystok I 
  3. BAS Białystok II 
  4. SUKSS Suwałki I 
  5. SUKSS Suwałki II 
  6. UKS OLIMPIK Mońki 
  7. UKS 21 Białystok 

Mecze pojedyncze 03.11.2019

  1. SUKSS Suwałki I - SUKSS Suwałki II (2:0 25:16/25:17)
  2. BAS Białystok I - BAS Białystok II (2:0 25:23/25:13)
  3. UKS 21 Białystok - MUKS Piętnastka Białystok (0:2 23:25/16:25)

Turniej I 17.11.2019

Suwałki gospodarzem SUKSS I Suwałki

  1. SUKSS Suwałki II - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:12/25:15)
  2. SUKSS Suwałki I - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:12/25:15)

Turniej I 17.11.2019

Białystok gospodarz BAS I Białystok

  1. BAS Białystok II - MUKS Piętnastka Białystok (0:2 20:25/15:25)
  2. UKS 21 Białystok - BAS Białystok I (2:1 15:25/25:20/15:11)
  3. MUKS Piętnastka Białystok - BAS Białystok I (0:2 20:25/21:25)
  4. UKS 21 Białystok - BAS Białystok II (0:2 21:25/22:25)

Turniej II 15.12.2019

Gospodarz UKS Olimpik Mońki

  1. UKS OLIMPIK Mońki - UKS 21 Białystok (2:1 21:25/25:18/15:5)
  2. UKS OLIMPIK Mońki - MUKS Piętnastka Białystok (1:2 22:25/25:21/5:15)

Turniej II 15.12.2019

Gospodarz SUKSS II Suwałki

  1. SUKSS Suwałki I - BAS Białystok II (2:1 14:25/25:13/15:13)
  2. SUKSS Suwałki II - BAS Białystok I (0:2 22:25/19:25)
  3. SUKSS Suwałki II - BAS Białystok II (2:1 25:20/17:25/15:13)
  4. SUKSS Suwałki I - BAS Białystok I (2:1 25:16/26:28/15:5)

Turniej III 12.01.2020

Gospodarzem BAS II Białystok

  1. BAS Białystok I - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:19/25:17)
  2. BAS Białystok II - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:21/25:22)

Turniej III 12.01.2020

Gospodarzem MUKS 15 Białystok

  1. MUKS Piętnastka Białystok - SUKSS Suwałki I (0:2 16:25/20:25)
  2. UKS 21 Białystok - SUKSS Suwałki II (0:2 20:25/20:25)
  3. MUKS Piętnastka Białystok - SUKSS Suwałki II (2:0 25:21/25:16)
  4. UKS 21 Białystok - SUKSS Suwałki I (0:2 16:25/15:25)
  5. BAS Białystok II - BAS Białystok I (0:2 19:25/19:25)

Mecz pojedynczy 18.01.2020

  1. SUKSS Suwałki II - SUKSS Suwałki I (1:2 25:23/13:25/10:15)
  2. UKS 21 Białystok - MUKS Piętnastka Białystok (2:0 25:15/26:24)

Turniej IV 09.02.2020

Gospodarz UKS Olimpik Mońki

  1. UKS OLIMPIK Mońki - SUKSS Suwałki I (0:2 13:25/16:25)
  2. UKS OLIMPIK Mońki - SUKSS Suwałki II (2:1 15:25/25:20/15:11)

Turniej IV 09.02.2020

Gospodarz UKS 21 Białystok

  1. BAS Białystok II - MUKS Piętnastka Białystok (2:0 25:18/25:19)
  2. BAS Białystok I - UKS 21 Białystok (1:2 25:27/25:23/12:15)
  3. MUKS Piętnastka Białystok - BAS Białystok I (0:2 23:25/21:25)
  4. BAS Białystok II - UKS 21 Białystok (0:2 18:25/18:25)

Turniej V 22.02.2020

Gospodarz BAS I Białystok

  1. BAS Białystok II - SUKSS Suwałki I (0:2 10:25/22:25)
  2. BAS Białystok I - SUKSS Suwałki II (2:0 25:8/25:13)
  3. BAS Białystok II - SUKSS Suwałki II (2:0 25:17/25:22)
  4. BAS Białystok I - SUKSS Suwałki I (0:2 20:25/16:25)

Turniej V 22.02.2020

Gospodarz MUKS 15 Białystok

  1. UKS 21 Białystok - UKS OLIMPIK Mońki (2:0 25:6/25:17)
  2. MUKS Piętnastka Białystok - UKS OLIMPIK Mońki (2:1 25:18/23:25/15:13)

Turniej VI 29.02.2020

Gospodarzem SUKSS I Suwałki

  1. MUKS Piętnastka Białystok - SUKSS Suwałki I (0:2 20:25/19:25)
  2. UKS 21 Białystok - SUKSS Suwałki II (2:1 25:16/24:25/20:18)
  3. MUKS Piętnastka Białystok - SUKSS Suwałki II (2:0 25:17/25:19)
  4. UKS 21 Białystok - SUKSS Suwałki I (1:2 25:22/21:25/8:15)

Turniej VI 29.02.2020

Gospodarzem UKS Olimpik Mońki

  1. UKS OLIMPIK Mońki - BAS Białystok I (1:2 25:23/19:25/4:15)
  2. UKS OLIMPIK Mońki - BAS Białystok II (0:2 25:27/20:25)

Tabela Rozgrywki Młodzików sezon 2019/2020

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1SUKSS Suwałki I 2424:46.00645:4651.3912
2BAS Białystok I 2019:92.11616:5411.1412
3UKS 21 Białystok 1814:150.93595:5980.9912
4MUKS Piętnastka Białystok 1812:140.86560:5561.0112
5BAS Białystok II 1712:140.86538:5680.9512
6SUKSS Suwałki II 159:190.47527:6120.8612
7UKS OLIMPIK Mońki 147:220.32502:6430.7812