Rozgrywki juniorek z sezonie 2023/2024
Grupa A
- KS BAS Białystok
- MOSiR Bielsk Podlaski
- MKS Optima Hajnówka
Grupa B
- UKS Jedynka Łomża
- UKS Sprint Płociczno-Tartak
- SAS Sejny
Grupa A
I runda 15.10.2023
- MOSiR Bielsk Podlaski - KS BAS Białystok (3:2 25:23/17:25/22:25/25:12/15:12)
I runda 29.10.2023
- MKS Optima Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski (3:1 25:16/25:15/14:25/25:22)
I runda 05.11.2023
- KS BAS Białystok - MKS Optima Hajnówka (3:0 26:24/25:17/25:8)
II runda 19.11.2023
- KS BAS Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski (3:2 25:21/13:25/25:27/25:15/15:6)
II runda 03.12.2023
- MOSiR Bielsk Podlaski - MKS Optima Hajnówka (2:3 22:25/25:15/21:25/25:21/10:15)
II runda 17.12.2023
- MKS Optima Hajnówka - KS BAS Białystok (0:3 21:25/11:25/14:25)
Tabela Rozgrywki juniorek z sezonie 2023/2024
Grupa A
| Zespół | punkty | sety | St.setów | Małe pkt. | St.m.pkt | Mecze |
---|
1 | KS BAS Białystok | 9 | 11:5 | 2.20 | 351:293 | 1.20 | 4 |
2 | MKS Optima Hajnówka | 5 | 6:9 | 0.67 | 285:332 | 0.86 | 4 |
3 | MOSiR Bielsk Podlaski | 4 | 8:11 | 0.73 | 379:390 | 0.97 | 4 |
Grupa B
I runda 15.10.2023
- UKS Jedynka Łomża - SAS Sejny (0:3 6:25/5:25/9:25)
I runda 29.10.2023
- UKS Sprint Płociczno-Tartak - UKS Jedynka Łomża (2:3 23:25/25:22/8:25/25:18/14:16)
I runda 08.11.2023
- SAS Sejny - UKS Sprint Płociczno-Tartak (3:0 25:9/25:4/25:8)
II runda 19.11.2023
- SAS Sejny - UKS Jedynka Łomża (3:0 25:4/25:12/25:10)
II runda 02.12.2023
- UKS Jedynka Łomża - UKS Sprint Płociczno-Tartak (3:0 25:18/25:22/25:20)
II runda 14.01.2024
- UKS Sprint Płociczno-Tartak - SAS Sejny (0:3 5:25/10:25/5:25)
Tabela Rozgrywki juniorek z sezonie 2023/2024
Grupa B
| Zespół | punkty | sety | St.setów | Małe pkt. | St.m.pkt | Mecze |
---|
1 | SAS Sejny | 12 | 12:0 | 12.00 | 300:87 | 3.45 | 4 |
2 | UKS Jedynka Łomża | 5 | 6:8 | 0.75 | 227:305 | 0.74 | 4 |
3 | UKS Sprint Płociczno-Tartak | 1 | 2:12 | 0.17 | 196:331 | 0.59 | 4 |
Juniorka turniej barażowy o awans do finału wojewódzkiego
MKS Optima Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski (2:3/25:21/25:22/15:25/17:25/13:15)
MOSiR Bielsk Podlaski – UKS Jedynka Łomża (3:0/25:12/25:6/25:17)
MKS Optima Hajnówka – UKS jedynka Łomża (3:0/25:19/25:2/25:5)
Kolejność końcowa turnieju barażowego juniorek
- MOSiR Bielsk Podlaski – awans do finału
- MKS Optima Hajnówka – awans do finału
- UKS Jedynka Łomża
Turniej finałowy juniorek
- SAS Sejny – MKS Optima Hajnówka (3:0/25:23/25:11/25:13)
- KS BAS Białystok – MOSiR Bielsk Podlaski (3:1/25:14/25:20/15:25/25:23)
- MOSiR Bielsk Podlaski – SAS Sejny (0:3/21:25/10:25/19:25)
- MKS Optima Hajnówka- KS BAS Białystok (0:3/24:26/22:25/24:26)
- MOSiR Bielsk Podlaski – MKS Optima Hajnówka (3:0/25:17/25:11/26:24)
- SAS Sejny – KS BAS Białystok (3:1/27:25/22:25/25:19/25:19)
Kolejność Końcowa Mistrzostw woj.podlaskiego juniorek
- SAS Sejny
- KS BAS Białystok
- MOSiR Bielsk Podlaski
- MKS Optima Hajnówka