POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki młodziczek sezon 2020/2021

System rozgrywek na sezon 2020/21 młodziczkach:

  1. Zespoły w parach rozgrywają mecz pojedynczy w terminie 10.10.2020 (wygrany z pary będzie następnie gospodarzem pierwszego turnieju)
  2. Pozostałe rozgrywki systemem turniejowy jedna cała runda
  3. Po zakończeniu całej rundy pierwsza czwórka zagra turniej finałowy o miejsca 1-4. Gospodarzem będzie pierwszy zespół z tabeli (7.03.2021)
  4. Zespoły z miejsca 5-8/9-12 zagrają turniej o ustalenie kolejności odpowiednio gospodarzem będzie zespół 5 i 9 po pierwszej rundzie (07.03.2021)
  1. UKS SPRINT Płociczno –Tartak 
  2. Rekord Zambrów 
  3. UKS Danex Siemiatycze 
  4. UKS Olimpik Mońki  
  5. UKS Start Szepietowo 
  6. MOSiR Bielsk Podlaski 
  7. UKS SET Wasilków 
  8. SAS Sejny I 
  9. SAS Sejny II 
  10. KS BAS Białystok 
  11. UKS Jedynka Łomża 
  12. UKS 21 Białystok 

Mecze pojedyńcze 10.10.2020

  1. Rekord Zambrów - UKS Jedynka Łomża (Grupa F) (2:0 25:11/25:11)
  2. UKS Olimpik Mońki - UKS Start Szepietowo (Grupa D) (2:0 25:8/25:13)
  3. UKS 21 Białystok - KS BAS Białystok (Grupa C) (0:2 9:25/11:25)
  4. UKS Danex Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski (Grupa B) (0:2 20:25/20:25)
  5. SAS Sejny I - SAS Sejny II (Grupa A) (2:0 25:7/25:11)

Turniej I 24.10.2020

gospodarz SAS Sejny I

  1. SAS Sejny I - Rekord Zambrów (2:0 25:4/25:9)
  2. SAS Sejny II - UKS Jedynka Łomża (2:0 25:3/25:0)
  3. SAS Sejny II - Rekord Zambrów (0:2 18:25/22:25)
  4. SAS Sejny I - UKS Jedynka Łomża (2:0 25:2/25:2)

Turniej II 24.10.2020

gospodarz MOSiR Bielsk Podlaski

  1. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS SET Wasilków (0:2 19:25/16:25)
  2. UKS Danex Siemiatycze - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:16/25:12)
  3. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:7/25:18)
  4. UKS Danex Siemiatycze - UKS SET Wasilków (0:2 19:25/18:25)

Turniej III 24.10.2020

gospodarz KS BAS Białystok - turniej przełożony

  1. KS BAS Białystok - UKS Olimpik Mońki  (2:0 25:17/25:18)
  2. UKS 21 Białystok - UKS Start Szepietowo (2:1 20:25/27:25/15:12)
  3. UKS Start Szepietowo - KS BAS Białystok (0:2 12:25/22:25)
  4. UKS Olimpik Mońki - UKS 21 Białystok (2:0 25:23/25:9)

Turniej IV 07.11.2020

gospodarz Rekord Zambrów

  1. Rekord Zambrów - UKS Olimpik Mońki  (przełożony) (1:2 25:14/21:25/13:15)
  2. UKS Jedynka Łomża - UKS Start Szepietowo (0:2 8:25/13:25)
  3. UKS Jedynka Łomża - UKS Olimpik Mońki  (przełożony) (0:2 9:25/10:25)
  4. Rekord Zambrów - UKS Start Szepietowo (2:0 25:23/25:20)

Turniej V 07.11.2020

gospodarz SET Wasilków - turniej przełożony

  1. UKS SET Wasilków - UKS 21 Białystok (2:0 25:11/25:15)
  2. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - KS BAS Białystok (0:2 6:25/9:25)
  3. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - UKS 21 Białystok (0:2 14:25/10:25)
  4. UKS SET Wasilków - KS BAS Białystok (0:2 19:25/19:25)
  5. UKS SET Wasilków - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:18/25:14)

Turniej VI 07.11.2020

gospodarz SAS Sejny II

  1. SAS Sejny II - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 20:25/17:25)
  2. SAS Sejny I - UKS Danex Siemiatycze (2:0 25:0/25:0)
  3. UKS Danex Siemiatycze - SAS Sejny II (0:2 0:25/0:25)
  4. SAS Sejny I - MOSiR Bielsk Podlaski (2:1 25:16/21:25/15:5)

Turniej VII 09.01.2021

gospodarz UKS Danex Siemiatycze

  1. UKS Danex Siemiatycze - UKS Jedynka Łomża (2:0 25:7/25:9)
  2. MOSiR Bielsk Podlaski - Rekord Zambrów (0:2 17:25/20:25)
  3. UKS Jedynka Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 8:25/11:25)
  4. Rekord Zambrów - UKS Danex Siemiatycze (2:0 26:24/25:21)

Turniej VIII 09.01.2021

gospodarz UKS 21 Białystok

  1. UKS 21 Białystok - SAS Sejny II (0:2 13:25/10:25)
  2. SAS Sejny I - KS BAS Białystok (2:0 25:9/25:15)
  3. KS BAS Białystok - SAS Sejny II (2:0 25:13/25:23)
  4. UKS 21 Białystok - SAS Sejny I (0:2 4:25/6:25)

Turniej IX 09.01.2021

gospodarz UKS Olimpik Mońki

  1. UKS Olimpik Mońki - UKS SET Wasilków (1:2 22:25/25:21/9:15)
  2. UKS Start Szepietowo - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:19/25:8)
  3. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - UKS Olimpik Mońki  (0:2 14:25/15:25)
  4. UKS SET Wasilków - UKS Start Szepietowo (2:1 20:25/25:12/15:9)

Turniej X 13.02.2021

gospodarz UKS Jedynka Łomża

  1. UKS Jedynka Łomża - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (0:2 22:25/17:25)
  2. Rekord Zambrów - UKS SET Wasilków (2:0 25:19/25:19)
  3. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - Rekord Zambrów (0:2 11:25/13:25)
  4. UKS Jedynka Łomża - UKS SET Wasilków (0:2 10:25/9:25)

Turniej XI 13.02.2021

gospodarz SAS Sejny I

  1. SAS Sejny I - UKS Olimpik Mońki  (2:0 25:7/25:10)
  2. SAS Sejny II - UKS Start Szepietowo (2:0 25:23/25:17)
  3. SAS Sejny II - UKS Olimpik Mońki  (1:2 25:19/10:25/12:15)
  4. SAS Sejny I - UKS Start Szepietowo (2:0 25:10/25:7)

Turniej XII 13.02.2021

gospodarz MOSiR Bielsk Podlaski

  1. MOSiR Bielsk Podlaski - KS BAS Białystok (0:2 19:25/18:25)
  2. UKS Danex Siemiatycze - UKS 21 Białystok (1:2 25:22/21:25/10:25)
  3. UKS 21 Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 19:25/13:25)
  4. KS BAS Białystok - UKS Danex Siemiatycze (2:1 12:25/25:17/15:9)

Turniej XIII 28.02.2021

gospodarz KS BAS Białystok

  1. KS BAS Białystok - Rekord Zambrów (2:0 25:20/25:9)
  2. UKS 21 Białystok - UKS Jedynka Łomża (2:0 25:2/25:1)
  3. UKS Jedynka Łomża - KS BAS Białystok (0:2 0:25/0:25)
  4. Rekord Zambrów - UKS 21 Białystok (2:1 25:18/10:25/15:9)

Turniej XIV 28.02.2021

gospodarz UKS Start Szepietowo

  1. UKS Start Szepietowo - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 18:25/14:25)
  2. UKS Olimpik Mońki - UKS Danex Siemiatycze (2:0 25:16/25:9)
  3. UKS Danex Siemiatycze - UKS Start Szepietowo (0:2 21:25/11:25)
  4. UKS Olimpik Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 15:25/18:25)

Turniej XV 28.02.2021

gospodarzem UKS Sprint Płociczno Tartak

  1. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - SAS Sejny I (0:2 3:25/4:25)
  2. UKS SET Wasilków - SAS Sejny II (2:1 24:26/26:24/15:10)
  3. SAS Sejny II - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (2:0 25:7/25:7)
  4. UKS SET Wasilków - SAS Sejny I (0:2 9:25/13:25)

Tabela Rozgrywki młodziczek sezon 2020/2021

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1SAS Sejny I 2222:122.00561:1783.1511
2KS BAS Białystok 2120:36.67526:3451.5211
3Rekord Zambrów 1917:72.43502:4551.1011
4UKS SET Wasilków 1916:91.78534:4611.1611
5MOSiR Bielsk Podlaski 1815:81.88505:4291.1811
6UKS Olimpik Mońki 1815:101.50504:4431.1411
7SAS Sejny II 1612:121.00488:4041.2111
8UKS 21 Białystok 159:160.56429:4950.8711
9UKS Start Szepietowo 148:160.50445:5020.8911
10UKS Danex Siemiatycze 136:180.33386:5190.7411
11UKS SPRINT Płociczno –Tartak 122:200.10275:5390.5111
12UKS Jedynka Łomża 110:220.00165:5500.3011

Finał

  1. SAS Sejny - UKS SET Wasilków (2:0/25:17/25:13)
  2. KS BAS Białystok - Rekord Zambrów (2:0/25:13/25:18)
  3. UKS SET Wasilków - Rekord Zambrów (0:2/15:25/23:25)
  4. KS BAS Białystok - UKS SET Wasilków (2:1/25:16/20:25/15:6)
  5. SAS Sejny - Rekord Zambrów (2:0/25:11/25:13)
  6. SAS Sejny - KS BAS Białystok (2:0/25:18/25:14)

Kolejność końcowa

  1. miejsce SAS Sejny 6 pkt (6:0/150:106)
  2. miejsce KS BAS Białystok 5 pkt (4:3/142:128)
  3. miejsce Rekord Zambrów 4 pkt (2:4/105:138)
  4. miejsce UKS SET Wasilków 3 pkt (1:6/115:160)

Pierwsze trzy zespoły awansowały do ćwierćfinału MP młodziczek.

Gratulujemy