POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki młodziczek sezon 2020/2021

System rozgrywek na sezon 2020/21 młodziczkach:

  1. Zespoły w parach rozgrywają mecz pojedynczy w terminie 10.10.2020 (wygrany z pary będzie następnie gospodarzem pierwszego turnieju)
  2. Pozostałe rozgrywki systemem turniejowy jedna cała runda
  3. Po zakończeniu całej rundy pierwsza czwórka zagra turniej finałowy o miejsca 1-4. Gospodarzem będzie pierwszy zespół z tabeli (7.03.2021)
  4. Zespoły z miejsca 5-8/9-12 zagrają turniej o ustalenie kolejności odpowiednio gospodarzem będzie zespół 5 i 9 po pierwszej rundzie (07.03.2021)
  1. UKS SPRINT Płociczno –Tartak 
  2. Rekord Zambrów 
  3. UKS Danex Siemiatycze 
  4. UKS Olimpik Mońki  
  5. UKS Start Szepietowo 
  6. MOSiR Bielsk Podlaski 
  7. UKS SET Wasilków 
  8. SAS Sejny I 
  9. SAS Sejny II 
  10. KS BAS Białystok 
  11. UKS Jedynka Łomża 
  12. UKS 21 Białystok 

Mecze pojedyńcze 10.10.2020

  1. Rekord Zambrów - UKS Jedynka Łomża (Grupa F) (2:0 25:11/25:11)
  2. UKS SET Wasilków - UKS SPRINT Płociczno –Tartak (Grupa E)
  3. UKS Olimpik Mońki - UKS Start Szepietowo (Grupa D) (2:0 25:8/25:13)
  4. UKS 21 Białystok - KS BAS Białystok (Grupa C) (0:2 9:25/11:25)
  5. UKS Danex Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski (Grupa B) (1:1 20:25/20:2)
  6. SAS Sejny I - SAS Sejny II (Grupa A) (2:0 25:7/25:11)

Turniej I 24.10.2020

gospodarz SAS Sejny I

  1. SAS Sejny I - Rekord Zambrów
  2. SAS Sejny II - UKS Jedynka Łomża
  3. SAS Sejny II - Rekord Zambrów
  4. SAS Sejny I - UKS Jedynka Łomża

Turniej II 24.10.2020

gospodarz MOSiR Bielsk Podlaski

  1. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS SET Wasilków
  2. UKS Danex Siemiatycze - UKS SPRINT Płociczno –Tartak
  3. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS SPRINT Płociczno –Tartak
  4. UKS Danex Siemiatycze - UKS SET Wasilków

Turniej III 24.10.2020

gospodarz KS BAS Białystok

  1. KS BAS Białystok - UKS Olimpik Mońki
  2. UKS 21 Białystok - UKS Start Szepietowo
  3. UKS Start Szepietowo - KS BAS Białystok
  4. UKS Olimpik Mońki - UKS 21 Białystok

Turniej IV 07.11.2020

gospodarz Rekord Zambrów

  1. Rekord Zambrów - UKS Olimpik Mońki
  2. UKS Jedynka Łomża - UKS Start Szepietowo
  3. UKS Jedynka Łomża - UKS Olimpik Mońki
  4. Rekord Zambrów - UKS Start Szepietowo

Turniej V 07.11.2020

gospodarz SET Wasilków

  1. UKS SET Wasilków - UKS 21 Białystok
  2. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - KS BAS Białystok
  3. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - UKS 21 Białystok
  4. UKS SET Wasilków - KS BAS Białystok
  5. UKS SET Wasilków - UKS SPRINT Płociczno –Tartak

Turniej VI 07.11.2020

gospodarz SAS Sejny II

  1. SAS Sejny II - MOSiR Bielsk Podlaski
  2. SAS Sejny I - UKS Danex Siemiatycze
  3. UKS Danex Siemiatycze - SAS Sejny II
  4. SAS Sejny I - MOSiR Bielsk Podlaski

Turniej VII 09.01.2021

gospodarz UKS Danex Siemiatycze

  1. UKS Danex Siemiatycze - UKS Jedynka Łomża
  2. MOSiR Bielsk Podlaski - Rekord Zambrów
  3. UKS Jedynka Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski
  4. Rekord Zambrów - UKS Danex Siemiatycze

Turniej VIII 09.01.2021

gospodarz UKS 21 Białystok

  1. UKS 21 Białystok - SAS Sejny II
  2. KS BAS Białystok - SAS Sejny I
  3. SAS Sejny II - KS BAS Białystok
  4. UKS 21 Białystok - SAS Sejny I

Turniej IX 09.01.2021

gospodarz UKS Olimpik Mońki

  1. UKS Olimpik Mońki - UKS SET Wasilków
  2. UKS Start Szepietowo - UKS SPRINT Płociczno –Tartak
  3. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - UKS Olimpik Mońki
  4. UKS SET Wasilków - UKS Start Szepietowo

Turniej X 13.02.2021

gospodarz UKS Jedynka Łomża

  1. UKS Jedynka Łomża - UKS SPRINT Płociczno –Tartak
  2. Rekord Zambrów - UKS SET Wasilków
  3. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - Rekord Zambrów
  4. UKS Jedynka Łomża - UKS SET Wasilków

Turniej XI 13.02.2021

gospodarz SAS Sejny I

  1. SAS Sejny I - UKS Olimpik Mońki
  2. SAS Sejny II - UKS Start Szepietowo
  3. SAS Sejny II - UKS Olimpik Mońki
  4. SAS Sejny I - UKS Start Szepietowo

Turniej XII 13.02.2021

gospodarz MOSiR Bielsk Podlaski

  1. MOSiR Bielsk Podlaski - KS BAS Białystok
  2. UKS Danex Siemiatycze - UKS 21 Białystok
  3. UKS 21 Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
  4. KS BAS Białystok - UKS Danex Siemiatycze

Turniej XIII 28.02.2021

gospodarz KS BAS Białystok

  1. KS BAS Białystok - Rekord Zambrów
  2. UKS 21 Białystok - UKS Jedynka Łomża
  3. UKS Jedynka Łomża - KS BAS Białystok
  4. Rekord Zambrów - UKS 21 Białystok

Turniej XIV 28.02.2021

gospodarz UKS Start Szepietowo

  1. UKS Start Szepietowo - MOSiR Bielsk Podlaski
  2. UKS Olimpik Mońki - UKS Danex Siemiatycze
  3. UKS Danex Siemiatycze - UKS Start Szepietowo
  4. UKS Olimpik Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski

Turniej XV 28.02.2021

gospodarzem UKS Sprint Płociczno Tartak

  1. UKS SPRINT Płociczno –Tartak - SAS Sejny I
  2. UKS SET Wasilków - SAS Sejny II
  3. SAS Sejny II - UKS SPRINT Płociczno –Tartak
  4. UKS SET Wasilków - SAS Sejny I

Tabela Rozgrywki młodziczek sezon 2020/2021

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1SAS Sejny I 22:02.0050:182.781
2KS BAS Białystok 22:02.0050:202.501
3UKS Olimpik Mońki 22:02.0050:212.381
4Rekord Zambrów 22:02.0050:222.271
5UKS Danex Siemiatycze 21:11.0040:271.481
6MOSiR Bielsk Podlaski 11:11.0027:400.681
7UKS Jedynka Łomża 10:20.0022:500.441
8UKS Start Szepietowo 10:20.0021:500.421
9UKS 21 Białystok 10:20.0020:500.401
10SAS Sejny II 10:20.0018:500.361
11UKS SET Wasilków 00:00.000:00.000
12UKS SPRINT Płociczno –Tartak 00:00.000:00.000