POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki młodziczek sezon 2021/2022

  1. SAS Sejny 
  2. KS BAS Białystok 
  3. Rekord Zambrów SET Wasilków 
  4. UKS Danex Siemiatycze 
  5. UKS Olimpik Mońki  
  6. UKS Start Szepietowo 
  7. MOSiR Bielsk Podlaski 
  8. UKS Jedynka Łomża 
  9. UKS 21 Białystok 

Turniej I gospodarz Danex Siemiatycze 24.10.2021

  1. UKS Danex Siemiatycze - Rekord Zambrów SET Wasilków (0:2 26:28/17:25)
  2. UKS Start Szepietowo - MOSiR Bielsk Podlaski
  3. UKS Danex Siemiatycze - UKS Start Szepietowo (2:1 25:14/23:25/15:12)
  4. MOSiR Bielsk Podlaski - Rekord Zambrów SET Wasilków

Turniej II gospodarz UKS Jedynka Łomża 24.10.2021

  1. UKS Jedynka Łomża - SAS Sejny (0:2 14:25/4:25)
  2. UKS Olimpik Mońki - SAS Sejny (0:2 17:25/14:25)
  3. UKS Jedynka Łomża - UKS Olimpik Mońki  (1:2 25:21/13:25/6:15)

Turniej III gospodarz Rekrod/SET 14.11.2021

  1. Rekord Zambrów SET Wasilków - UKS Olimpik Mońki
  2. UKS Jedynka Łomża - UKS Start Szepietowo
  3. UKS Olimpik Mońki - UKS Start Szepietowo
  4. UKS Jedynka Łomża - Rekord Zambrów SET Wasilków

Turniej IV gospodarz KS BAS Białystok 14.11.2021

  1. KS BAS Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 20:25/15:25)
  2. UKS Danex Siemiatycze - UKS 21 Białystok (2:1 25:14/23:25/15:7)
  3. UKS 21 Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 15:25/13:25)
  4. KS BAS Białystok - UKS Danex Siemiatycze (0:2 21:25/23:25)

Turniej V gospodarz UKS Olimpik Mońki 28.11.2021

  1. UKS Olimpik Mońki - KS BAS Białystok (0:2 22:25/12:25)
  2. UKS Jedynka Łomża - UKS 21 Białystok
  3. KS BAS Białystok - UKS Jedynka Łomża
  4. UKS Olimpik Mońki - UKS 21 Białystok (2:1 21:25/25:23/15:10)

Turniej VI gospodarz SAS Sejny 28.11.2021

  1. SAS Sejny - Rekord Zambrów SET Wasilków (0:2 9:25/15:25)
  2. SAS Sejny - UKS Start Szepietowo (2:0 25:0/25:0)
  3. UKS Start Szepietowo - Rekord Zambrów SET Wasilków (0:2 15:25/18:25)

Turniej VII gospodarz UKS 21 Białystok 05.12.2021

  1. UKS 21 Białystok - SAS Sejny
  2. KS BAS Białystok - SAS Sejny (2:1 25:20/20:25/15:8)
  3. UKS 21 Białystok - KS BAS Białystok

Turniej VIII gospodarz MOSiR Bielsk Podlaski 05.12.2021

  1. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS Olimpik Mońki  (2:0 25:6/25:19)
  2. UKS Danex Siemiatycze - UKS Jedynka Łomża (2:0 25:6/25:7)
  3. UKS Olimpik Mońki - UKS Danex Siemiatycze (0:2 14:25/11:25)
  4. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS Jedynka Łomża (2:0 25:9/25:11)

Turniej IX gospodarz SAS Sejny 12.12.2021

  1. SAS Sejny - UKS Danex Siemiatycze
  2. MOSiR Bielsk Podlaski - SAS Sejny
  3. UKS Danex Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski

Turniej X gospodarz UKS Start Szepietowo 12.12.2021

  1. UKS Start Szepietowo - UKS 21 Białystok
  2. KS BAS Białystok - Rekord Zambrów SET Wasilków
  3. Rekord Zambrów SET Wasilków - UKS 21 Białystok
  4. KS BAS Białystok - UKS Start Szepietowo

Turniej XI gospodarz UKS Start Szepietowo 23.01.2022

  1. Rekord Zambrów SET Wasilków - UKS Danex Siemiatycze
  2. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS Start Szepietowo
  3. Rekord Zambrów SET Wasilków - MOSiR Bielsk Podlaski
  4. UKS Danex Siemiatycze - UKS Start Szepietowo

Turniej XII gospodarz UKS Olimpik Mońki 23.01.2022

  1. UKS Olimpik Mońki - SAS Sejny
  2. SAS Sejny - UKS Jedynka Łomża
  3. UKS Olimpik Mońki - UKS Jedynka Łomża

Turniej XIII gospodarz UKS Jedynka Łomża 13.02.2022

  1. UKS Jedynka Łomża - Rekord Zambrów SET Wasilków
  2. UKS Start Szepietowo - UKS Olimpik Mońki
  3. UKS Olimpik Mońki - Rekord Zambrów SET Wasilków
  4. UKS Jedynka Łomża - UKS Start Szepietowo

Turniej XIV gospodarz UKS Danex Siemiatycze 13.02.2022

  1. UKS Danex Siemiatycze - KS BAS Białystok
  2. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS 21 Białystok
  3. UKS 21 Białystok - UKS Danex Siemiatycze
  4. MOSiR Bielsk Podlaski - KS BAS Białystok

Turniej XV gospodarz KS BAS Białystok 27.02.2022

  1. KS BAS Białystok - UKS Olimpik Mońki
  2. UKS 21 Białystok - UKS Jedynka Łomża
  3. UKS Olimpik Mońki - UKS 21 Białystok
  4. KS BAS Białystok - UKS Jedynka Łomża

Turniej XVI gospodarz Rekord/Set 27.02.2022

  1. Rekord Zambrów SET Wasilków - SAS Sejny
  2. UKS Start Szepietowo - SAS Sejny
  3. Rekord Zambrów SET Wasilków - UKS Start Szepietowo

Turniej XVII gospodarz SAS Sejny 06.03.2022

  1. SAS Sejny - KS BAS Białystok
  2. UKS 21 Białystok - SAS Sejny
  3. KS BAS Białystok - UKS 21 Białystok

Turniej XVIII gospodarz UKS OLimpik Mońki 06.03.2022

  1. UKS Olimpik Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski
  2. UKS Danex Siemiatycze - UKS Jedynka Łomża
  3. UKS Jedynka Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski
  4. UKS Olimpik Mońki - UKS Danex Siemiatycze

Turniej XIX gospodarz MOSiR Bielsk Podlaski 13.03.2022

  1. MOSiR Bielsk Podlaski - SAS Sejny
  2. SAS Sejny - UKS Danex Siemiatycze
  3. UKS Danex Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski

Turniej XX gospodarz UKS 21 Białystok 13.03.2022

  1. UKS 21 Białystok - Rekord Zambrów SET Wasilków
  2. UKS Start Szepietowo - KS BAS Białystok
  3. KS BAS Białystok - Rekord Zambrów SET Wasilków
  4. KS BAS Białystok - UKS Start Szepietowo

Tabela Rozgrywki młodziczek sezon 2021/2022

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1UKS Danex Siemiatycze 1110:42.50319:2321.386
2MOSiR Bielsk Podlaski 88:08.00200:1081.854
3SAS Sejny 87:41.75227:1591.435
4UKS Olimpik Mońki 84:100.40237:3020.786
5Rekord Zambrów SET Wasilków 66:06.00153:1001.533
6KS BAS Białystok 64:50.80189:1871.014
7UKS Jedynka Łomża 41:80.1395:2110.454
8UKS 21 Białystok 32:60.33132:1740.763
9UKS Start Szepietowo 31:60.1784:1630.523