POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Rozgrywki młodziczek sezon 2022/2023

  1. SAS Sejny 
  2. KS BAS I Białystok 
  3. KS BAS II Białystok 
  4. UKS Olimpik Mońki  
  5. MOSiR Bielsk Podlaski 
  6. UKS SET Wasilków 
  7. MKS PUK Hajnówka 

Kolejka I 20.11.2022

Turniej I gospodarz KS BAS I Białystok

  1. KS BAS I Białystok - MKS PUK Hajnówka (2:0 25:12/25:13)
  2. KS BAS II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 4:25/18:25)
  3. KS BAS II Białystok - MKS PUK Hajnówka (2:1 21:25/25:22/15:4)
  4. KS BAS I Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski (0:2 8:25/9:25)

Kolejka I 20.11.2022

Turniej II gospodarzem SAS Sejny

  1. SAS Sejny - UKS SET Wasilków (2:0 25:17/26:24)
  2. SAS Sejny - UKS Olimpik Mońki  (2:0 25:11/25:15)
  3. UKS Olimpik Mońki - UKS SET Wasilków (2:1 25:13/21:25/15:8)

Kolejka II 18.12.2022

Turniej III gospodarz MKS PUK Hajnówka

  1. MKS PUK Hajnówka - UKS SET Wasilków
  2. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS Olimpik Mońki
  3. MOSiR Bielsk Podlaski - UKS SET Wasilków
  4. MKS PUK Hajnówka - UKS Olimpik Mońki

Kolejka II 18.12.2022

Turniej IV gospodarz KS BAS II Białystok

  1. KS BAS I Białystok - SAS Sejny
  2. KS BAS II Białystok - SAS Sejny
  3. KS BAS I Białystok - KS BAS II Białystok

Kolejka III 15.01.2023

Turniej V gospodarz SAS Sejny

  1. SAS Sejny - MKS PUK Hajnówka
  2. SAS Sejny - MOSiR Bielsk Podlaski
  3. MKS PUK Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski

Kolejka III 15.01.2023

Turniej VI gospodarz UKS SET Wasilków

  1. UKS SET Wasilków - KS BAS I Białystok
  2. UKS Olimpik Mońki - KS BAS II Białystok
  3. UKS Olimpik Mońki - KS BAS I Białystok
  4. UKS SET Wasilków - KS BAS II Białystok

Kolejka IV 18.02.2023

Turniej VII gospodarzem MOSiR Bielsk Podlaski

  1. MOSiR Bielsk Podlaski - KS BAS I Białystok
  2. MKS PUK Hajnówka - KS BAS II Białystok
  3. MKS PUK Hajnówka - KS BAS I Białystok
  4. MOSiR Bielsk Podlaski - KS BAS II Białystok

Kolejka IV 18.02.2023

Turniej VIII gospodarz UKS Olimpik Mońki

  1. UKS Olimpik Mońki - SAS Sejny
  2. UKS SET Wasilków - SAS Sejny
  3. UKS Olimpik Mońki - UKS SET Wasilków

Kolejka V 26.02.2023

Turniej IX gospodarz SET Wasilków

  1. UKS SET Wasilków - MKS PUK Hajnówka
  2. UKS Olimpik Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski
  3. UKS Olimpik Mońki - MKS PUK Hajnówka
  4. UKS SET Wasilków - MOSiR Bielsk Podlaski

Kolejka V 26.02.2023

Turniej X gospodarz KAS BAS I Białystok

  1. SAS Sejny - KS BAS I Białystok
  2. SAS Sejny - KS BAS II Białystok
  3. KS BAS I Białystok - KS BAS II Białystok

Kolejka VI 05.03.2023

Turniej XI gospodarzem MSOiR Bielsk Podlaski

  1. MOSiR Bielsk Podlaski - SAS Sejny
  2. MKS PUK Hajnówka - SAS Sejny
  3. MOSiR Bielsk Podlaski - MKS PUK Hajnówka

Kolejka VI 05.03.2023

Turniej XII gospodarzem UKS Olimpik Mońki

  1. KS BAS I Białystok - UKS SET Wasilków
  2. KS BAS II Białystok - UKS Olimpik Mońki
  3. KS BAS II Białystok - UKS SET Wasilków
  4. KS BAS I Białystok - UKS Olimpik Mońki

Tabela Rozgrywki młodziczek sezon 2022/2023

 ZespółpunktysetySt.setówMałe pkt.St.m.pktMecze
1MOSiR Bielsk Podlaski 44:04.00100:392.562
2SAS Sejny 44:04.00101:671.512
3KS BAS I Białystok 32:21.0067:750.892
4UKS Olimpik Mońki 32:30.6787:960.912
5KS BAS II Białystok 32:30.6783:1010.822
6UKS SET Wasilków 21:40.2587:1120.782
7MKS PUK Hajnówka 21:40.2576:1110.682