POZPS Białystok

Podlaski Okręgowy Związek Piłki Siatkowej

Aktualności

2017-04-02

I eliminacje Kinder + Sport 2017 w kategorii „dwójek” i „trójek” chłopców.

Turniej „dwójek” odbył się dnia 11.03.2017r. Chłopcy klas IV rywalizowali między sobą w trzech grupach.

Dzień później odbył się Turniej „trójek”. Zespoły podzielone na dwie grupy A oraz B walczyły o zwycięstwo w Białymstoku i Mońkach.

więcej
2017-04-02

I eliminacje Kinder + Sport 2017 w kategorii „dwójek” i „trójek” dziewcząt.

Turniej „dwójek” odbył się dnia 18.03.2017r. Dziewczęta klas IV rywalizowały między sobą w czterech grupach.

Dzień później odbył się Turniej „trójek”. Zespoły podzielone na dwie grupy A oraz B walczyły o zwycięstwo w Białymstoku oraz Sejnach.

więcej
Finały młodziczek 2017-03-28

Finały młodziczek

Zakończyły się rozgrywki w sezonie 2016/2017 Młodziczek.

BAS Białystok I zajął I miejsce:
więcej
2017-03-15

Ruszyły I eliminacje rozgrywek Kinder + Sport 2017 w Województwie Podlaskim.

Jako pierwsi dnia 4 marca zmierzyli się siatkarze klas VI w kategorii

CZWÓREK CHŁOPCÓW

więcej
Finał Seniorek i Seniorów 2017-03-12

Finał Seniorek i Seniorów

Zakończyły sie rozgrywki III Ligi Kobiet (Seniorek) i III Ligi Męskiej (Seniorów).

UKS Sprint Płociczno - Tartak został Mistrzem województwa podlaskiego Seniorek:
więcej
2017-03-07

Volley Studio - odzież VIGO

Szanowni Państwo,
z satysfakcją informuję naszych odbiorców, że z dniem 1 marca 2017 roku dokonane zostały zmiany w sposobie funkcjonowania Volley Studio Monika Grzonka z siedzibą w Poznaniu.

więcej
2017-03-06

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY ¼ MISTRZOSTW POLSKI w Piłce Siatkowej KADETEK

GRUPA A GRUPA B
  1. BAS BIAŁYSTOK
  2. SMS MLKS FOTO Ola Ostróda
  3. UMKS MOS Wola Warszawa
  1. UKS Chemik Olsztyn
  2. UKS Olimpik Mońki
  3. WTS Włocławek

 

więcej
2017-03-06

Finały młodziczek 26.03.2017

Finał A młodziczek gospodarzem BAS I Białystok 26.03.2017
FINAŁ B gospodarz BAS III Białystok 26.03.2017
FINAŁ C gospodarz UKS Sprint Płociczno - Tartak 26.03.2017

więcej
2017-03-01

Zawodnicy powołani do kadry TNO  na sezon 2017

  1. Harackiewicz Patryk
  2. Chwieduk  Oskar
  3. Jarmołowski Michał
  4. Jaśkiewicz Miłosz
  5. Panasiewicz Albert
  6. Pawluczyk Bartosz
  7. Tyminski Dawid
  8. Frankowski Paweł
  9. Kułak Jakub
  10. Królik  Łukasz
  11. Zembko Patryk
  12. Sural Szymon
  13. Meller Jakub
  14. Żukowski Jakub
  15. Biernacki Adrian
  16. Werpachowski Jan
  17. Kalinowski Ernest
  18. Maliar Damian

Szczegółowy wykaz w formacie pdf.